O nas

Robotivity to zespół doświadczonych specjalistów z zakresu analizy i optymalizacji procesów biznesowych, zarządzania projektami RPA oraz tworzenia robotów w technologii UiPath. 

Głównym celem naszej pracy jest tworzenie cyfrowych robotów automatyzujących procesy biznesowe oraz przekazywanie praktycznej wiedzy z zakresu wykorzystania technologii Robotic Process Automation i programu UiPath.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami technologii Robotic Process Automation, których pasją jest tworzenie cyfrowych robotów i przekazywanie wiedzy na temat RPA.

Nasza misja

Promowanie wiedzy na temat technologi Robotic Process Automation i obsługi programu UiPath oraz automatyzacja procesów biznesowych.

Co robimy?

Zajmujemy się tworzeniem cyfrowych robotów oraz prowadzimy profesjonalne szkolenia z obsługi programu UiPath w ramach autorskiego programu szkoleniowego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Podczas współpracy z Klientami stawiamy na partnerstwo, zaufanie oraz otwartą komunikację. Dzięki tym zasadom jesteśmy w stanie w efektywny sposób przekazać naszym Klientom wiedzę, a także wesprzeć najbardziej złożone projekty dotyczące usprawniania procesów analityczno-finansowych.

Co nas wyróżnia?

01

Praktyczna wiedza

Swoje umiejętności rozwijaliśmy w międzynarodowych korporacjach ze świata consultingu, finansów, bankowości inwestycyjnej oraz produkcji i sprzedaży. Dzięki połączeniu tak różnorodnych doświadczeń, jesteśmy w stanie realizować wyzwania związane z automatyzacją procesów niezależnie od branży obsługiwanych przez nas firm.

02

Doświadczenie

Doskonale rozumiemy procesy zachodzące w firmach, ich poziom skomplikowania, a także wymagania, jakie musi spełnić automatyzacja procesu w małej firmie oraz w dużej korporacji, aby była w pełni efektywna, przynosi realne oszczędności oraz eliminowała ryzyko ludzkiego błędu.

03

Podejście

Zróżnicowane środowisko międzynarodowe, w którym mieliśmy szansę zdobywać swoje kompetencje, pokazało, że nie tylko umiejętności twarde lecz także zdolności komunikacyjne są gwarantem sukcesu w ramach RPA. Oprócz dobrze poprowadzonych projektów, przejrzysta komunikacja i obustronne zrozumienie są dla nas ogromną wartością.

04

Trenerzy

Członkowie naszego Zespołu swoje pierwsze kroki w dziedzinie robotyki stawiali pod okiem trenerów z USA oraz Indii. Obecnie, jako praktycy, oprócz tworzenia robotów dla małych firm i dużych korporacji, możemy pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z automatyzacji procesów biznesowych w technologii UiPath zarówno w Polsce, jak i za granicą.

05

Kontakt

Podczas prowadzenia projektów dla naszych Klientów dbamy nie tylko o solidnie stworzone rozwiązania dotyczące robotyki, lecz także płynną wymianę informacji, która jest podstawą do udanej współpracy. Dlatego też w czasie współpracy stawiamy na stały kontakt z naszymi Klientami.

06

Rekomendacje

Wśród Klientów z Polski, oprócz Klientów indywidualnych i biznesowych, znalazła się również między innymi Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie współwłaściciel Robotivity – Kamil Makówka, ma przyjemność prowadzić zajęcia z technologii UiPath na kierunku Automatyzacja Procesów Biznesowych.

Do naszych specjalności należy

  • Tworzenie strategii RPA dedykujemy firmom, które rozpoczynają przygodę związaną z automatyzacją procesów biznesowych. Pokazujemy oraz szkolimy w jaki sposób należy podejść do projektowania strategii przedsiębiorstwa dotyczącej automatyzacji i robotyzacji biznesu.
  • Przed przystąpieniem do automatyzacji procesu najważniejszym krokiem jest jego szczegółowa analiza. Podczas takiej analizy sprawdzamy w jakim stopniu dany proces nadaje się do automatyzacji, przygotowujemy szczegółową mapę procesową oraz określamy na ile jego automatyzacja może przynieść realne korzyści w postaci oszczędności czasu oraz pieniędzy.
  • Jesteśmy ekspertami od tworzenia robotów w technologii UiPath. Nasi pracownicy łącznie zautomatyzowali już ponad 50 procesów dotyczących analizy i procesowania danych. Dzięki naszemu doświadczeniu tworzymy roboty, które działają dokładnie, szybko oraz bardzo wydajnie.
  • Prowadzimy szkolenia grupowe oraz indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Podstawową tematyką szkoleń jest technologia Robotic Process Automation i obsługa programu UiPath.
  • Na początku tworzenia cyfrowych robotów wiele firm popełnia błędy, które w znaczący sposób przyczyniają się do porażki całego programu Robotic Process Automation. Dzięki naszemu mentoringowi oraz audytowi unikniesz pomyłek popełnianych przez początkujące firmy.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas już dziś lub napisz e-mail (info@robotivity.pl). Odpowiemy w przeciągu 24h!