Co wyróżnia nasze szkolenia?

Głównym atutem naszych szkoleń jest nacisk na praktykę oraz przejście przez ćwiczenia, które w efektywny sposób przyczynią się do automatyzacji wykonywanej pracy. W czasie szkolenia uczestnicy pod okiem trenera tworzą kilkanaście robotów w technologii UiPath.

01

Praktyczna wiedza

W czasie naszych szkoleń najważniejsze jest dla nas przekazanie praktycznej wiedzy z obsługi programu UiPath. Skupiamy się głównie na wybranych elementach tak byś zaraz po szkoleniu mógł zacząć automatyzować swoją pracę.

02

Ćwiczenia

Choć uważamy, że do rozwoju wiedzy teoria jest niezbędnym elementem to przede wszystkim skupiamy się na praktyce. W trakcie naszych szkoleń wykonasz wiele zadań, które będą symulować codzienną pracę.

03

Podejście

Każdy z nas posiada odmienną szybkość przyswajania nowej wiedzy. Jest to dla nas w pełni zrozumiane i dlatego w czasie naszych szkoleń, zawsze staramy się podchodzić do każdego uczestnika w indywidualny sposób.

04

Trenerzy

Każdy z naszych trenerów jest praktykiem pracującym jako Senior RPA Developer  – posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy w działach analitycznych i finansowych korporacji znanych na całym świecie.

05

Kontakt

W czasie cyklu szkoleniowego uczestnicy mają stały kontakt z naszymi trenerami. Dzięki temu mogą rozwijać swoje umiejętności również po za dniami szkoleniowymi.

06

Certyfikacja

Jednym z elementów naszych szkoleń jest przygotowanie uczestników do certyfikacji UiPath. Dzięki naszemu szkoleniu oraz stałym kontakcie z trenerami przejdziesz przez tematy, które wymagane są na egzaminie UiPath.

Formy realizacji szkoleń

Szkolenia Dedykowane

Prowadzimy szkolenie zamknięte dedykowane dla firm. Program szkolenia oraz terminy ustalamy indywidualnie.

Szkolenia Otwarte

Zapraszamy na nasze szkolenia otwarte, które prowadzimy według autorskiego programu szkoleniowego.

Szkolenia Online

W przypadku braku możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych zachęcamy do udział w szkoleniach online poprzez Skype..

Trenerzy Robotivity

Senior UiPath Trainer

Senior RPA Developer z wieloletnim doświadczeniem skupiającym się na usprawnianiu i automatyzacji procesów biznesowych. Wiedzę z tematyki RPA i programu UiPath zdobywała na szkoleniach w Meksyku oraz Indiach. Obecnie współpracuje w międzynarodowym środowisku jako lead developer, project manager oraz solution architect, a także trener oraz ekspert UiPath. Poza pracą podejmuje się promowania tematyki RPA między innymi poprzez prowadzenie wykładów. Ostatni z nich pod tytułem „RPA – przykład integracji z systemem SAP” prowadzony był na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu przy współpracy z kołem  naukowym SAPER.

 

Senior UiPath Trainer

Senior RPA Developer pracujący nad międzynarodowymi projektami skupiającymi się na usprawnianiu procesów biznesowych w korporacjach. Obecnie współpracuje w międzynarodowym środowisku jako mentor, trener oraz ekspert UiPath. Ukończone szkolenia pozwoliły mu zostać certyfikowanym deweloperem UiPath. Swoje doświadczenie zdobywał poprzez liczne projekty i wdrożenia łączące różne narzędzia programistyczne, takie jak UiPath, SQL, VBA czy Python. Zwolennik kompleksowego podejścia do optymalizacji procesów biznesowych. Od 2017 roku zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu programowania, robotyzacji oraz usprawniania procesów biznesowych.

Senior RPA Trainer

Doświadczony Developer Robotic Process Automation, praktykujący analityk biznesowy oraz specjalista ds. optymalizacji procesów. Aktualnie zajmuje się usprawnianiem i automatyzacją procesów w jednej z największych  na świecie firm transportowych – C.H Robinson. Ma doświadczenie w realizacji projektów w bankowości, finansach, HR, oraz windykacji. Oprócz aktywnego developmentu i analizy procesów biznesowych pod kątem projektowym, aktywnie dzieli się swoimi doświadczeniami jako trener z zakresu projektowego podejścia analitycznego w dziedzinie RPA. Wielbicielka filozofii Lean i Six Sigma, które stara się łączyć w codziennej pracy.

Senior RPA Trainer

Analityk RPA, od lat związana z branżą outsourcingową i centrami usług wspólnych. Swoją przygodę z procesami biznesowymi zaczynała od ich optymalizacji za pomocą narzędzi z zakresu Lean i Six Sigma – zarówno jako manager projektów, jak i trener. To pozwoliło jej się zagłębić specyfikę różnych gałęzi biznesu i mechanizmy nimi kierujące. Od trzech lat zajmuje się automatyzacją procesów biznesowych w międzynarodowym środowisku i z przeróżnych branż. Na co dzień ocenia procesy pod kątem możliwości wdrożenia automatyzacji, proponuje sposoby ich transformacji, przygotowuje dokumentację i wspomaga testy budowanych automatyzacji.

Najważniejsze cechy naszych szkoleń

  • każde szkolenie jest prowadzone w sposób praktyczny (warsztatowy), skupiamy się na elementach wykorzystywanych w codziennej pracy,
  • trenerem zawsze jest osoba, która jest praktykiem,
  • w trakcie trwania szkolenia kursanci realizują zadania pod okiem trenera, mając możliwość zadawania pytań i sprawdzania swoich postępów na bieżąco,
  • w ramach szkoleń zapewniamy materiały, do których można wrócić w każdej chwili – po zakończeniu kursu,
  • uczestnicy szkolenia w czasie trwania kursy mają stały dostęp do trenera.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas już dziś lub napisz e-mail (info@robotivity.pl). Odpowiemy w przeciągu 24h!