Rekomendacje

„Miałam okazję uczestniczyć w 4-dniowym indywidualnym szkoleniu online – UiPath Advanced. Szkolenie było prowadzone przez Kamila Makówkę. Poza profesjonalnym podejściem Kamil prowadził szkolenie w miłej atmosferze, był wyrozumiały, a w sytuacjach wymagających dodatkowego wyjaśnienia poruszanych tematów wykazywał się dużą cierpliwością. Umiejętności zdobyte na szkoleniu prowadzonym przez Robotivity przyczynią się do efektywnego wykorzystania programu UiPath w mojej codziennej pracy.”

Ewa Sidor –  Project and Automation Lead, Cognizant Technology Solutions Sp. z o.o.
Treść pełnej rekomendacji. 

„Polecam szkolenie z technologi UiPath w firmie Robotivity.pl. Wraz z moim zespołem uczestniczyłem w 4-dniowym szkoleniu z automatyzacji procesów biznesowych. Szkolenie było prowadzone przez Kamila Makówkę. (…) Poza profesjonalnym podejściem Kamil prowadził szkolenie w miłej atmosferze, był wyrozumiały w sytuacjach wymagających dodatkowego wyjaśnienia poruszanych tematów. Umiejętności zdobyte na szkoleniu prowadzonym przez Robotivity umożliwią mojemu zespołowi rozpocząć efektywną pracę z programem UiPath.”

Michał Derucki –  Właściciel DERUCKI.com
Treść pełnej rekomendacji. 

„Zajęcia przygotowane przez Pana Kamila wyróżniały się wysoką jakością ćwiczeń szkoleniowych i praktycznym podejściem do automatyzacji procesów biznesowych za pomocą technologii UiPath. Zdobyte przez Kamila doświadczenie praktyczne w automatyzacji procesów, a także w prowadzeniu szkoleń z programu UiPath, pozwoliło na poprowadzenie efektywnych zajęć dla całej grupy studentów.”

Elwira Justyna Pyk – kierownik studiów „Automatyzacja procesów biznesowych” prowadzonych na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie
Treść pełnej rekomendacji.

„Polecam usługi marki Robotivity.pl. Uczestniczyłem w szkoleniu z technologii UiPath, prowadzonym przez Kamila Makówkę w formie online. Kamil jest ekspertem w zakresie Robotic Process Automation, ma ogromne doświadczenie oraz predyspozycje do przekazywania wiedzy. (…) Współpraca z Robotivity.pl od początku przebiega bardzo sprawnie i klarownie, Kamil Makówka wielokrotnie udzielił mi bardzo cennych wskazówek.”

Aleksander Mejsner –  Specjalista Procesów Biznesowych INTER CARS
Treść pełnej rekomendacji. 

„Zdecydowanie dało się zauważyć, że Kamil jest praktykiem i stawia na możliwie największą efektywność w tematyce RPA – oprócz przekazywania wiedzy i wspólnej realizacji zadań Kamil udzielił nam również wielu cennych wskazówek przydatnych w sytuacjach mniej standardowych. Szkolenie prowadzone przez Robotivity przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, a trener pozostaje w regularnym kontakcie z uczestnikami również po zakończeniu szkolenia – w roli mentora.”

Hubert Adamus, branża FMCG
Treść pełnej rekomendacji. 

„Z przyjemnością rekomenduje szkolenia w firmie Robotivity.pl w zakresie technologii UiPath. W szkoleniu uczestniczyłem osobiście, współpracując bezpośrednio z trenerem Kamilem Makówka. Pan Kamil wyróżniał się wysoką wiedzą oraz kompetencjami w zakresie Robotic Process Automation, połączoną z praktycznym i metodycznym podejściem.”

Tomasz Pikulski – Dyrektor finansowy POLCHAR sp. z p.o.
Treść pełnej rekomendacji.

Kamil jako trener poświęcił bardzo dużo uwagi na przekazanie mi wiedzy. Całe szkolenie było praktyczne, oparte na przykładach, jakie mogą wystąpić w prawdziwym środowisku biznesowym. Szkolenie polegało na wspólnym rozwiązywaniu coraz to bardziej skomplikowanych zagadnień i problemów, na początku nie zabrakło również wprowadzenia. Pod koniec szkolenia Kamil podzielił się ze mną praktycznymi wskazówkami (tips & tricks).

Szymon Olejniczak – Operations expert
Treść pełnej rekomendacji. 

„Atmosfera szkolenia była przyjazna, a całe szkolenie jest dla mnie bardzo dobrym startem w zakresie Robotic Process Automation, ponieważ dzięki niemu udało mi się dostać na staż w obszarze RPA w jednym z polskich banków. W związku z tym zdecydowanie polecam to szkolenie.”

Jędrzej Orzechowski – analityk w Credit Agricole BP S.A.
Treść pełnej rekomendacji.

„Umiejętności zdobyte na szkoleniu prowadzonym przez Robotivity.pl zostaną przeze mnie wykorzystane w pracy, zatem nawiązanie współpracy w zakresie niniejszego szkolenia mogę uznać za bardzo dobrą decyzję. W związku z tym zdecydowanie polecam Robotivity.pl w zakresie poszerzania wiedzy z technologii UiPath w aspekcie automatyzacji procesów biznesowych.”

dr Julia Siderska, Politechnika Białostocka, Wydział Inżynierii Zarządzania
Treść pełnej rekomendacji. 

„Szkolenie, w którym uczestniczyłam, było prowadzone indywidualnie w formie on-line przez Kamila Makówkę. Kamil ma bardzo duże doświadczenie praktyczne w  utomatyzacji procesów, a także w przekazywaniu wiedzy z tego zakresu, co można było odczuć w trakcie całego szkolenia. Jako trener wykazywał się przez cały czas cierpliwością i zrozumieniem, starał się jak najdokładniej wytłumaczyć przekazywaną wiedzę i realizowane zadania na każdym etapie szkolenia. Współpraca z Robotivity.pl przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze. Szczerze polecam Robotivity.pl jako eksperta szkoleniowego z zakresu Robotic Process Automation i technologii UiPath.”

Otylia Bąk –  Biuro Rachunkowe TAXPRO Otylia Bąk
Treść pełnej rekomendacji.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas już dziś lub napisz e-mail (info@robotivity.pl). Odpowiemy w przeciągu 24h!