Sprzedaż licencji UiPath

Jako doświadczony, oficjalny Partner UiPath, wspieramy w wyborze odpowiednio dopasowanych licencji UiPath, odpowiadających na specyficzne wymagania biznesowe w jak najbardziej efektywny sposób.

Proces doboru licencji UiPath

Etap 1. analiza potrzeb

Przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb, definiując potrzeby, wymagania i oczekiwania związane z utworzeniem nowego departamentu i optymalizacji procesów biznesowych.

Etap 2. analiza pierwszych pomysłów na automayzację

Edukujemy na temat tego, jak szukać pomysłów na automatyzację procesów biznesowych, a następnie wspólnie wybieramy pierwsze procesy do automatyzacji.

Etap 3. ustalenie budżetu i wycena licencji

Rozmawiamy na temat szacowanego budżetu dedykowanego na rozpoczęcie przygody z automatyzacją procesów biznesowych. Pomagamy oszacować planowany zwrot z inwestycji (ROI).

Etap 4. rozmowy z uipath w sprawie rabatu

W zależności od skali wdrożenia i innych, specyficznych uwarunkowań, jako Partner UiPath mamy możliwość prowadzenia negocjacji w sprawie udzielenia przez UiPath zniżki na zakup licencji za naszym pośrednictwem.

Etap 5. wdrożenie uipath

W przypadku udanych negocjacji i pozytywnej decyzji ze strony Klienta, czuwamy nad przebiegiem transakcji zakupu UiPath, dbając o wszelkie formalności i terminy, a także nad wdrożeniem UiPath w aspekcie technologicznym.

Dlaczego warto wdrożyć UiPath w firmie?

Wdrożenie RPA może być sposobem na obniżenie kosztów funkcjonowania całej organizacji, minimalizację błędów popełnianych w procesach biznesowych, ograniczenie rotacji pracowników na poszczególnych stanowiskach, przeprojektowanie obecnego modelu funkcjonowania całego przedsiębiorstwa oraz zwiększanie przewagi konkurencyjnej.

Celem wdrożenia RPA jest stworzenie holistycznego modelu operacyjnego w zakresie automatyzacji procesów biznesowych.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!

Zorganizujemy spotkanie online, podczas którego porozmawiamy o potrzebach rozwojowych Twojej firmy, potencjalnych procesach nadających się do automatyzacji, korzyściach, jakie może przynieść wdrożenie UiPath w firmie i potencjalnych kosztach licencji UiPath. Omówimy wspólnie, w jaki sposób zaangażować pracowników z różnych działów w przygotowanie firmy do wdrożenia UiPath. Porozmawiamy też o działaniach, które sprawią, że inwestycja w automatyzację szybko się zwróci, przyniesie Twojej firmie szereg korzyści i przeniesie ją na wyższy poziom rozwoju.

Jesteśmy partnerem

Jako oficjalny Partner UiPath chętnie propagujemy wiedzę zdobytą poprzez doświadczenie w zakresie szkoleń UiPath i wdrożenia tej technologii, dlatego umówienie spotkania na temat wdrożenia UiPath w firmie jest w Robotivity całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas już dziś lub napisz e-mail: info@robotivity.pl. Odpowiemy w 24h!