Szkolenie - Analiza procesów pod kątem ich automatyzacji

Jedną z pierwszych wątpliwości, jakie pojawiają się przed wdrożeniem Robotic Process Automation w firmie, jest to, jakie procesy nadają się do automatyzacji oraz na ile ich automatyzacja realnie przyczyni się do zwrotu poniesionych kosztów.

W ramach dokładnej analizy procesów jesteśmy w stanie wyodrębnić procesy, które mają duży potencjał do automatyzacji oraz są w stanie przynieść realny zysk. 

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób oraz firm, które chcą zacząć wdrażać technologię RPA w swojej firmie, a nie zbudowały jeszcze metodologii weryfikacji procesów pod kątem możliwości ich automatyzacji.

Dlaczego warto?

Analiza procesu pod automatyzację skutkuje poznaniem potencjału do wdrożenia robotyki w firmie w aspekcie procesowym. Ukazuje również realne korzyści, jakie może przynieść jej wdrożenie.

"Analiza biznesowa procesów pod kątem ich automatyzacji."

Szkolenie 1-dniowe  (Razem 7 godzin zajęć)

 • Czym jest proces biznesowy?
 • Jakie czynności mogą być zautomatyzowane za pomocą RPA?
 • W jaki sposób szukać procesów do automatyzacji?
 • Podstawowe założenia i metody automatyzacji procesów biznesowych
 • Kryteria procesu nadającego się do automatyzacji
 • Zbieranie i analiza danych oraz kroków procesowych
 • Przegląd wykonywanych czynności
 • Metody dokumentowania procesów (instrukcje, mapy)
 • Analiza i kryteria danych wejściowych
 • Standaryzacja oraz metody optymalizacji procesów
 • Ocena kompleksowości procesu
 • Inne czynniki wpływające na kompleksowość wdrożenia automatyzacji
 • Ćwiczenia praktyczne

Cena: 899 PLN NETTO 799 PLN NETTO* + 23% VAT
Szkolenie organizowane na zamówienie dla firm w grupach zamkniętych

Miejsce:  szkolenie online lub stacjonarnie

Nasi trenerzy

Senior RPA Trainer

Doświadczony Developer Robotic Process Automation, praktykujący analityk biznesowy oraz specjalista ds. optymalizacji procesów. Aktualnie zajmuje się usprawnianiem i automatyzacją procesów w jednej z największych  na świecie firm transportowych – C.H Robinson. Ma doświadczenie w realizacji projektów w bankowości, finansach, HR, oraz windykacji. Oprócz aktywnego developmentu i analizy procesów biznesowych pod kątem projektowym, aktywnie dzieli się swoimi doświadczeniami jako trener z zakresu projektowego podejścia analitycznego w dziedzinie RPA. Wielbicielka filozofii Lean i Six Sigma, które stara się łączyć w codziennej pracy.

Senior RPA Trainer

Analityk RPA, od lat związana z branżą outsourcingową i centrami usług wspólnych. Swoją przygodę z procesami biznesowymi zaczynała od ich optymalizacji za pomocą narzędzi z zakresu Lean i Six Sigma – zarówno jako manager projektów, jak i trener. To pozwoliło jej się zagłębić specyfikę różnych gałęzi biznesu i mechanizmy nimi kierujące. Od trzech lat zajmuje się automatyzacją procesów biznesowych w międzynarodowym środowisku i z przeróżnych branż. Na co dzień ocenia procesy pod kątem możliwości wdrożenia automatyzacji, proponuje sposoby ich transformacji, przygotowuje dokumentację i wspomaga testy budowanych automatyzacji.

Dodatkowe informacje - szkolenie Online

Program szkolenia realizujemy obecnie w formie szkolenia online.

Dodatkowe informacje - szkolenie stacjonarne

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas już dziś lub napisz e-mail (info@robotivity.pl). Odpowiemy w przeciągu 24h!